کارتن سازی – کارتن

 در تولید کارتن

کارتن سازی ؛  از مهم‌ترین نکاتی است که در طراحی بسته بندی ها مورد توجه متقاضیان قرار می‌گیرد، چگونگی و کیفیت تولید کارتن مقوایی است و  از مهم‌ترین بخش  فرآیند کارتن سازی می باشد ، طراحی کارتن‌ های مرغوب چند لایه جهت بسته بندی می باشد.

منصوری کارتن سفارش و تولید انواع مختلف کارتن و جعبه های فانتزی در ابعاد دلخواه شما می باشد.

آنچه در ذهن شما می باشد ما آن را طراحی می کنیم وسپس تبدیل به محصول دلخواه شما می کنیم،بسته بندی محصولات خودرا با بهترین کیفیت و قیمت متناسب در اسرع وقت ازما تحویل بگیرید.

کارتن سازی صنعتی است که به وسیله آن اول ورق کارتن از رول کاغذ تولید می‌گردد، در ادامه ورق کارتن به خاطر حفاظت از محصولات به شکل مناسب و  با همان محصول به شکل باکس طراحی شده و ساخته می شود و در نهایت با توجه به سلیقه بازار و جهت معرفی محصولات، زیبایی و کاربردهای تبلیغاتی به روش‌های مختلف چاپ و رنگ آمیزی می‌گردد.

تعریف کارتن

کارتن نوعی محصولات سلولزی می باشد که معمولا از اتصال 3 تا 5 ورق کاغذ ساخته می‌شود، کارتن یکی از متداول‌ترین روش‌ها برای بسته‌بندی کالا می باشد.

کارتن سازی

انواع کارتن درصنعت کارتن سازی

محصولاتی که در صنعت کارتن سازی تولید می‌گردند انواع متنوعی دارند که در کلی‌ترین حالت به دو دسته کلی تقسیم می‌شوند:

این مدل کارتن به کارتن‌هایی گفته می‌شوند که با دستگاه تبدیل به صورت برش و چاک تولید می‌گردند و به صورت معمول دارای تلورانسی بیشتر از 2 میلی‌متر می باشند.

کارتن‌ دایکاتی به وسیله قالب‌های تیغ دار تولید شده و بدون تلورانس ابعاد می باشند. کاربرد کارتن دایکاتی شامل موارد زیر است:

  1. کارتن سوراخ دار: مانند کارتن‌ میوه و کارتن‌ محصولات دریایی و لبنی می‌شود.
  2. کارتن تلسکوپی: مثل کارتن موز
  3. کارتن دسته دار: م انند کارتن قطعات فلزی
  4. کارتن یک درب: همانند کارتن‌های نمایش محصولات
  5. کارتن بدون درب: مثل کارتن‌های اجاق گاز، یخچال و لوازم خانگی

 

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

Call Now Buttonبرای مشاوره رایگان کلیک کنیدجعبه سازی